Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-07, 16:12   #2915
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dzieki za odpowiedzi ws. sonicznej szczoteczki do zebow, zaczne się na poważnie rozgladac za taka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45928564]

Dostalam paczke z Sephory. Zdecydowanie zmarnowane 12,9 zl . "Kosmetyczka" jest tak mala, ze moze dwie szminki pomiesci. Na styk. Pedzel tez jest malutki. Zbity, twarde wlosie. Jakosc kiepska - inglotowa. Nawet odzywka tu nie pomoze moim zdaniem.
Jedyny pozytek z mojego zamowienia to 5 ml Hydra Comfort Eisenberga. Chetnie potestuje. Co prawda za marka nie przepadam, bo blogereczki nieumiejetna i nachalna reklama zdazyly mi ja obrzydzic jakis czas temu. Poswiece sie jednak i zobacze co to za mazidlo .

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------
.[/QUOTE]

Szkoda, a ja miałam jakies przeczucie ze nie warto, bo sobie odpuscilam

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
czy,aby nie podrażni mi wrażliwej buzi.

---------- Dopisano o 12:50 ----------

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ---------

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------


Elektrycznej używam od wielu lat,a w ubiegłym roku kupiłam irygator.Na soniczna się na razie nie skuszę.Jednak może w przyszłości

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------


U mnie też po zdjęciu dziąsła podrażnione,ale myślałam,że od irygatora,bo na 5ce używam czyli najsilniejszy strumień.
Wczoraj kliknęłam żel Korres z S.,dziś żele pod prysznic i peeling do ciała oraz maskę do włosów z YR,więc na razie sobie odpuszczę.Może jak skończą mi się końcówki to zdecyduję się na soniczną
A tak z ciekawości zapytam, chce ci się go uzywac?
To znaczy chodzi mi o obsluge, czyszczenie itp
Ja mam od kilku lat i niestety lezy gdzies schowany, w porównaniu z obsluga szczoteczki elektrycznej to mega uciążliwe wyplukac nim zeby i poza tym te gabaryty, mam taka kobyle ze oral -b razem z ladowarka do szczoteczki, ble
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora