Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-03, 13:59   #1055
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zdjęcia nie są konieczne, jednak dużo ułatwiają. Wystarczy jeden rzut okiem i już wiemy co kto zużył.
Każde foto jest mile widziane, bez względu na jego jakość. Jednocześnie, nie to jest tutaj najważniejsze. Nie zapominajmy, że istotą wątku jest systematyczne UŻYWANIE i ZUŻYWANIE, oczyszczanie swojej przestrzeni ze zbędnych rzeczy, itp.
Przyznaję, że mam co raz większą ochotę zrezygnować z robienia fotek. Pomimo swoich zalet, mają jedną podstawową wadę- wymagają konieczności przetrzymywania pustych opakowań, aż do momentu zbiorczego zdjęcia. Kiedyś, to mi się to nawet podobało i z ulgą wyrzucałam pełną siatę pustych opakowań. Teraz, mam potrzebę pozbywania się śmieci natychmiastowo. Raz -ciach, bez zbędnych ceregieli, przetrzymywania pustaków w siatach i cykania im fotek. No kto to widział? Haha

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------



Brawo Hosenko, widać, że nie próżnowałaś.



Przez te bubelki odechciewa się wszystkiego. Ale dobrze, że je już masz za sobą. Kolejne miesiące będą przyjemniejsze.
A denko?
Ulalala. Pokaźne.
Mi się zdjęć robić nie chce tak szczerze i trzymać puste opakowania





Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
no i jak tam Twoje cycki ?zadowolone?
Baaa a u tz już denkuje olej Joanna Migdał bo masuję pupę
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora