Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-27, 08:01   #4987
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mani niesamowicie urocze!!!!

Moja reakcja była posądzam taka sama
Raju, przemiło mi
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hmmmm ciekawe czy B loves plates ma z tym coś wspólnego. Ona też zapowiada lakiery do stempli (ma juz biały i czarny) ma tez ulepszoną wersję holo topu i obiło mi sie chyba o uszy, ze to ona pracowała z colorowo przy tworzeniu ich wersji.. Co do lakierów z colorowo myslę, że przyszykować się trzeba na cenę rzędu 16zł za 8ml.. czyli trochę DUŻĄ. Ale to tylko mój strzał w ciemno...



Bo ogólnie ich lakiery trochę powędrowały z ceną.. kiedyś były jakies tańsze. Wiem, że mają dość "nowatorskie" kolekcje, ale w momencie jak przyszło zapłacić 14zł za 8ml to ja jednak na dłuższą metę wole Chinkę za 16zł i dwa razy tyle pojemności.
A to też prawda, mi się ciągle gdzieś w głowie majaczy, że CA to cena rzędu 10zł/lakier... a tu już trzeba brać poprawkę, że bez promo to 15zł. Nie wiem czy to moje urojenia, ale na samiuśkim początku ich działania, koszt lakieru oscylował w granicach 8/9zł?

Ale z drugiej strony - o ile normalny lakier mogę sobie odpuścić w takiej cenie, to jednak fajnie byłoby mieć dobry lakier do stempli, dostępny w Polsce, nawet w cenie 15 za 8ml Szczególnie dla takiej przykładowej mnie, czyli osoby, która stempluje od święta - średnio mi się opłaca zamawiać na własną rękę 5 mini Mundziaków z odległego Meksyku
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Musiałam niedoczytać ale ja ostatnio zacofany człowiek przez przeboje z pracą i promotorką Tak jak byłam w na zakupach z TŻtem weszliśmy do SP a tam maczkowe i pastelowe małe lakiery Life gdzie większość je już zna a nawet i ma




Pomalowałam wczoraj me kikuty (dziś kolejna rozmowa!) za namową mamy. Oczywiście jasny róż serdeczny biały ze złotym stemplem. Ze względu na późną porę użyłam Poshe i tak mi dziad pościągał końcówki jak nigdy No ale ze względu na kolor lakieru trzeba się co prawda przyjrzeć żeby zobaczyć a i tak denerwuje
Nic się nie dzieje, jesteś usprawiedliwiona




Mini wrzutka ode mnie - po księżnniczkowym pora na neonowe pomieszanie z poplątaniem Mogę tylko powiedzieć, że Robinsonka nie wyszła i że na żywo kolor fioletowych ćwieków naprawdę odpowiadał kolorowi lakieru
W ogóle to biję się z pierś - top to resztka INM, sprawdza się, jak widać, rewelacyjnie... tyle narzekania i nerwów... i po co?



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150625_171038.jpg (110,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150625_171046.jpg (101,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150625_171105.jpg (72,0 KB, 1 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora