Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-15, 23:11   #775
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Agabi! Tak sobie teraz pomyslalam.....moze sprobuj wyprobowac Thiospot w innym miejscu,w takim niewidocznym,np.za uchem.Jezel Cie uczuli,to znaczy,ze rzeczywiscie uczula,a jezeli nie to moze jest tak jak mowi Moll-y,moze stosujesz ten silniejszy krem,a moze powinnas nakladac go na krotko.Jezeli moja sugestia wydaje Ci sie glupia,to zapomnij o tym co tu pisze. Chcialabym Ci w jakis sposob pomoc. Trudno sie decydowac na zakup Cosmelanu,jesli nie masz pewnosci,ze pzypadkiem Cie tez nie uczuli.Choc uwierz mi,kazda z nas przy piewszym zastosowaniu wyglada jakby ja cos uczulilo. A z burakami to nawet Moll-y oszukuje!


Dziewczyny! Czemu dzis taka cisza?
Pannazmokraglowa - czemu oszukuje(?) alez skad - pije codziennie a dzis dodatkowo u mamy zjadlam..buraczki na goraco i ona sie nawet zmartwila czy ja nie przesadzam z tymi burakami i ze one moga zawierac jakies mineraly ktore np zaczna sie kumulowac w moim organizmie.. mozliwe ale kto by sie tym przejmowal.
A teraz obserwacje - zostanmy przy burakach 25 czerwca zaczelam pic sok z burakow (bylo pare dni przerwy moze 3-4) pilam przez miesiac z kawalkiem ale 9 zaprzestalam bo 10 wyjezdzalam a sokowirowki nie mialam zamiaru brac ze soba w podroz bo jeszcze mi az tak nie odbilo na punkcie soku buraczanego po powrocie ok 27 znow zaczelam pic i jestem konsekwentna i powiem Wam ze tak jak pod koniec lipca - rowniez teraz juz zauwazam zmiany na mojej twarzy - wtedy przypisywalam to dzialaniu Thiospotu ale teraz widze ze jesli to nie cosm2 to ..napewno buraki dziewczyny zacznijcie pic te buraki, mozna sie przyzwyczaic (..do wszystkiego ponoc) a efekty sa i nie sadze zeby tak sam cosmelan po pierwszym zastosowaniu zadzialal wybielajaco - na obecna chwile nie przejmuje sie plamami wcale, zobacze co bedzie po 2 m-cach z burakami, moze to naiwne co napisze ale w malo co wierze tak, jak w te buraki a wiara ponoc czyni rozne rzeczy, niekoniecznie cuda
Pozdrawiam i zycze milej nocy
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora