Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-18, 15:57   #356
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobrze że nie nazwałyśmy boxa "korniszon"
Wyciągaj korniszona bejbe A chodzi o to, zeby dawał tą pakę z s. co ją w pracy odebrał

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Przepraszam nie pamiętam, która Wizażanka pisała jeszcze o eventach, ale naprawdę warto robić przy nich zakupy. Ostatnio przypadkiem trafiłam na Givenchy. Do zakupów za 200zł był kosmetyczka + miniatura pomadki, od 500 - dodatkowo perfumki Angel 12,5ml oraz miniatura tuszu, a od 1000 - duża kosmetyczka i pełnowymiarowa paleta błyszczyków. Dodatkowo wchodził rabat 20% na markę i Pani Konsultantka z Givenchy podpytywała się o "zainteresowania" i obdarowywała trzema dodatkowymi próbkami. A była tak miła, ze jak dwie kobietki stały przy kasie i jedna robiła mniejsze zakupy to dostała te same próbki. Jak się zastanawiałam co dobrać do pudru, to sama poradziła mi żeby nie kupować na siłę, bo klientka ma wyjść zadowolona, więc wzięłam jeszcze pomadkę i dostałam od niej te same prezenty co do wyższej kwoty Cieszę się zwłaszcza z perfum, zwłaszcza, ze ostatnio się o nie pytałam
Piękne zakupy i gratisy
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora