Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-01, 16:00   #115
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
marea-to jest dopiero plan wdroze go jak do apteki dojdzie Arretin i przyjdzie paczka z BU-nie mam jeszcze tego serum, sama gojestem ciekawa, wczesniej mialam tylko to z wit. C.

Ahhh rozumiem

No ja tez zamierzam to z zielonej herbaty uzywac na zmiane z serum z wit c, aczkolwiek ja np pod serum z wit c nie stosuje hydrolatow, rano myje buzke olejkiem z BU ktory sam w sobie zostawia buzka nawilzona...hydrolacik jak wracam z pracy po zmyciu buzki uzywam na to nawilzacz lekki a wieczorem znow myje buzke i albo cos z kwasami albo z retinoidami albo hydrolacik do tonizowania i olejek jakis jako nawilzacz jako ze te ostrzejsze rzeczy(kwasy, retinoidy) co 2 dni srednio
Staram sie nie laczyc hydrolatow z wit c i z kwasami, retonoidami...glownie z tego wzgledu ze nalezalo by odczekac ok 30min miedzy hydrolatem a powyzszymi a jak juz robie toalete wieczorna to nie mam sily tyle czekac i zwyczajnie zasypiam czekajac
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując