Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-04, 20:16   #1471
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez bogotta Pokaż wiadomość
AGUL-wiem ze stosujesz Neostrate i Thiospot-to moje cudo nazywa sie
RDL-HYDROQUINONE TRETINOIN BABY FACE SOLUTION 3,anti acne keratolitic depigmenting agent , zawiera chyba wieksza ilosc hydrohinonu 4g -niz Neostrata ,oprocz tego tretinoine ktora jak wiadomo jest z grupy retinoli . sa 3 wersje tego plynu 1,2 3 chodzi chyba o sile razenia...ja kupilam od razu 3,,,,.firma kompletnie mi nieznana z FIlipin ,sprawdzalam w internecie -wszystkie informacje sa w jezyku tagalo albo arabskim ,ja mieszkam na bliskim wschodzie .Tutejsze kobiety maja hopla na punkcie posiadania bialej skory (przeciwnie niz my bladolice-hi hihii) dlatego pelno tu specyfikow wybielajacych a nie uswiadczysz brązerow,
posmarowalam sie wczoraj pierwszy raz ---uzylam patyczka kosmetycznego ,troszke poswedzialo ale ogolnie tak jakbym wogole nic nie aplikowala
dzis dzien drugi --ta sama procedura --ponoc na efekty trzeba poczekac ale i tak co chwila patrze w lustro .wiem ze stezenie hydrohinonu jest tu duze ale ktoras z was pisala cos na temat lekarzy niemieckich ktorzy przepisuja jakas masc z taka sama zawartoscia 4% hydrohinonu ,,nie wiem czy ten zachodni specyfik tez ma tretinoine w skladzie ? pozdrawiam
Dziękuję. Żałuję, że w Polsce nie ma zbyt dużego wyboru mocniejszych preparatów rozjaśniających
Myślę, że w niedługim czasie zobaczysz efekty po tym specyfiku, zwłaszcza, że masz tą najsilniejszą wersję (zazdroszczę ) Skład ma rzeczywiście imponujący, wszystko co najskuteczniejsze w jednym. Wspomniany przez Ciebie hydrochinon w większym stężeniu występuje chyba w Pigmanormie (niestety również niedostępny w Polsce z tego co pamiętam).
Jestem ciekawa wpływu tretinoiny na przebarwienia. Ja biorę od wielu miesięcy Izotek/Roacuttan na trądzik, czyli dość dużą ilość tretinoiny, ale wewnętrznie, jednak nie zauważyłam żadnego wpływu leku na przebarwienia. Możliwe, że konieczne jest właśnie stosowanie zewnętrznie.
Mam nadzieję, że wiesz o teratogennym działaniu tretinoiny (również stosowanej zewnętrznie).
Proszę, pisz tutaj o efektach. Trzymam kciuki, żeby plamska jak najszybciej zeszły
Agul jest offline Zgłoś do moderatora