Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy lipcowe 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-10, 11:35   #104
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna_Astronautka Pokaż wiadomość
Z piersiami to jest tak, ze bolą a później nagle nie i tak w kółko [emoji23] można oszaleć. Ja nie mam mdłości już prawie od tygodnia🤷🏼[emoji879]♀️ Ale zapach niektórych produktów nadal mnie odrzuca. Wczoraj odkryłam, ze są to np pomidory w puszce [emoji23]



10 raz w szpitalu [emoji15] o rany.. ale jesteś dzielna. Oby takich szpitalnych wizyt było jak najmniej. Moje dziecko za to wpada w bezdech i tez często są z tym jaja przeróżne [emoji849] niektorzy myślą, że umiera [emoji28] ja mam wizytę 20, wiec podglądamy w podobnym czasie



Kurczę nigdby nie pomyslalam żeby zrobić te badania dodatkowo. To dałyscie mi temat do rozmyślań…



Z lekarzami niestety tak jest, ze choć prywatnie to terminów i tak nie ma na wtedy kiedy chcemy ja umawiam się od razu na wizycie na kolejna. Przy drugiej ciąży zadzwoniłam zapisać się na pappa i usłyszałam ze termin na… za 3 miesiące [emoji28] wychodzi na to, ze zapisy są zanim kobieta dowie się o ciąży?[emoji28]
Taki typ dziecka, że jak już choruje to zazwyczaj konczy się już szpitalem, oby szybko minęło.

Ja ochotę na seks mam, ale narazie zakaz od lekarza.

Mdłości minęły (obym nie zapeszyla), ale męcze się szybko i często,gęsto szukam sposobności żeby się położyć.
No i dzisiaj założyłam dzinsy które zaraz zdjęłam bo już mnie cisnęly okropnie. Jestem w szoku że już zauważyłam u siebie brzuszek a to dopiero 9tc[emoji33]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując