Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 13:29   #3508
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Wyniosła?? No dziwne, dziwne - ja nie zauważyłam takiego zachowania u Ani i raczej o to bym jej nie podejrzewała....no, ale cóż...różni ludzie, różne opinie...nie da się zadowolić wszystkich.
Moje włosy też rosną szybko, po dwóch miesiącach mam około 3 - 3,5cm odrost....co miesiąc nie chodzę, bo poszłabym z torbami. Ceny u Ani są dość wysokie, natomiast nie ma się co oszukiwać - nie szczędzi na kosmetyki, których używa przy usłudze, nie nakłada farby odrobinę, ale tyle, żeby włosy były dokładnie i równomiernie pokryte produktem. No i przecież nie pracuje na Joannie tylko (w moim akurat przypadku) na joico. A Joicowskie farby i pielęgnacja jednak drogie są.

Ostatnio usłyszałam od pewnej Pani fryzjerki, że Ania jest strrasznie droga, że mogłam do niej przyjść, ona ma dobre fryzjerki i mało bierze. No tak, wszystko fajnie...tylko, że jakościowo jej kosmetyki nie umywają się do Joico, więc to żadna łaska, że ceny niższe. A moje włosy po tylu rozjaśnianiach Joicowskich są w dobrej formie...nie wyobrażam sobie, żeby było tak samo przy kosmetykach z niższej półki.
Ja doskonale wiem za co u Ani płaciłam zadowolenie klienta i pielegnacja włosa na najwyższym poziomie...i do tego miła atmosfera. Nie mam jej za złe tych cen i rozumiem to. Zreszta Joico sama używam do dzisiaj. ..wiec wiem ile co kosztuje.
I zawsze ja bede polecać jeśli ktos szuka dobre fryzjerki

Tylko tak jak mówie....chodzenie na wieczym odroście strasznie mi na nerwy dzialalo...a teraz mam wlosy równie dobrze zrobione, a płacę dużo mnie...na wcale nie gorszych kosmetykach.

Jeśli chodzi o atmosfere to tak jak mowisz subiektywne odczucie, jednemu pasuje drugiemu nie...ja ja bardzooo miło wpominam ,wiec tym bardziej opiniami kolezanek byłam zszokowana.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując