Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-11, 11:55   #4566
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Chciałam wybrać się do Damiana (damianczesze) i zadzowniłam do niego z pytaniem o wolny termin do jego konkretnie po czym usłyszałam, że on nie ma wolnych terminów i zapisał mnie do Moniki, no ok. Po chwili stwierdziłam, że heloł jednak chce iść do Damiana bo to jego zachwalają tak wszędzie, a nie do jakiejś Moniki? Napisałam do niego na fejsbuku tym razem, po czym po raz kolejnych napisał, że nie ma wolnych terminów (?! do końca życia?) i umówił mnie do Moniki oraz zaprosił do salonu na cybulskiego, a wiem, że Damian przyjumuje w Thespianie na rondzie Powstańców Śl. Więc podziekowałam ładnie za propozycję umówienia do Moniki i szukam dalej. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia do klienta, nie podawałm konkretnych czy pilnych terminów, na które chce się umówić, a on od razu, że nie ma wolnych terminów i już. jak mam to rozumieć? że do niego wybierają się jedynie osoby "z polecenia" i koleżanki. Tym bardziej nie rozumiem rozbieżności adresów salonów. No nic, trudno
Też mam takie wrażenie, x miesięcy temu wysłałam do niego maila, to w ogóle żadnej odpowiedzi nie dostałam
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując