Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-14, 12:38   #481
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
powinna ci sie zapalić się lampka kiedy facet na 3 randce opowiada jaką furę sobie kupuje.dla mnie to totalnie niedojrzały snob.
możemy żartowac na różne tematy,ale widziałam takie typy i niczym nie błyskali na dluższą metę.
dla mnie facet na radnkach nie powinien poruszać trzech podstawowych tematów:nie mówić o swoich byłych kobietach o liczbie partnerek seksualnych i o pieniądzach,cenach,zarobk ach.
a tu rady z poradników :

http://w-spodnicy.ofeminin.pl/Tekst/...odrywacza.html
Wiesz mamy podobny tok myślenia...
Właśnie to mnie w nim drażni.... To była trzecia randka ale wcześniej trochę rozmawialiśmy przez net i tel. Ktoś do niego zadzwonił w sprawie sprzedaży i po rozmowie wspomniał o aucie więc temat wynikł przypadkowo, a kurta do dziś bym nie wiedziała gdyby nie koleżanka pracująca w tym sklepie.Zauważyła i mi powiedziała ja totalnie na metki uwagi nie zwracam.... Nie lubię szpanu.Nie ma dla mnie znaczenia ile ktoś ma kasy na świstku od wypłaty.Ważne jest żeby był dobrym człowiekiem tak najogólniej mówiąc i żeby było nam dobrze....
Ze swoją ex był trzy lata więc to raczej nie ten typ...
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując