Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-17, 22:07   #73
kate_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: .
Wiadomości: 20
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!!

Jak tylko skończy sie moje małe piekło sesyjne to oczywiście wrócę do udzielania Ci kilku niezbędnych porad Na razie jestem cała zestresowana ;(

Małe uwagi. Jeśli znajdziesz bluzeczkę z dekoltem na skos i w żywych kolorkach to kup. Taki kształt dekoltu nie powinien wydłużyć Ci twarzy.

Jak malujesz oczy to nie bój się mocniej malować kredką oczu. Ja już przestałam robić cieniutkie kreseczki i staram się bardziej wyostrzeć spojrzenie, bo noszę okulary. Także kreska na dole powiek mocniej i grubiej. Potestuj sobie, bo grubość kreski można w zależności od położenia zmieniać (np. na końcach oka grubszą kreskę). Wszystko zależy od oka.

Koniecznie jak najszybciej wybierz się do dermatologa z przychodni. Sprawy trądziku to nie jest żaden wielki problem, na pewno coś Ci doradzi. Często przepisuje się Differin, antybiotyki i inne podobne lecznicze mikstury. Ja właśnie na swoją cerę mam Differin, a obecnie czekam na paczkę dermokosmetyków Iwostin (polskie wydanie La Roche Posay). Coraz bardziej się przekonuję, że warto inwestować w dermokosmetyki. Tobie również to polecam, ale o tym później.

Pozdrawiam.
kate_a jest offline Zgłoś do moderatora