Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 06:55   #204
piaseczek
Raczkowanie
 
Avatar piaseczek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 62
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez katarzyna150174 Pokaż wiadomość
Witam!
Potrzebuję pomocy - mam czarne włosy farbowane, a naturalne też czarne.
Chciałabym miec rude - co mam zrobic?
Wczoraj w nocy czytałam wasze wypowiedzi - najpierw musiałabym użyc rozjaśniacza a potem dopiero farby - oczywiście chciałabym ALFAPARF.
Mam włosy prawie do pasa.
Nie wiem też ile mam tego wszystkiego użyc.

Bardzo proszę o pomoc!!!
Hej!
Kup sobie proszek do ściągnięcia koloru z Matrixa http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂.pl/?a=opis&k=144&id=2888, ewentualnie Effasor z L`Oreala. Na tak długie włosy 2 saszetki to jest minimum. NA ulotce będzie napisane, jak to rozrobić. Ja ściągałam ciemny brąz (kilka razy) przy użyciu tego środka z dodatkiem wody 3% (raz rozrobiłam ze zwykłą gorącą wodą i też się ściągnęło, ale nie tak bardzo jak przy 3% oksydancie).
Jak już ściągniesz, to nałóż kolor o ton jaśniejszy od tego, jaki chcesz osiągnąć (z wodą co najwyżej 6%, a najlepiej 4.5% - ja rozrabiam wodę 9% na połowę z zimną wodą przegotowaną, mieszam i później łączę z farbą). Ja z Alfy kładę farby na poziomie 8, a swoje mam też ciemne (ciemny/średni brąz) i wychodzi mi coś na poziomie 7. Polecam Ci rudości 8.4 i 8.43.
Na tak długie włosy musisz użyć dwóch tubek farby, ja rozrabiam ją w stosunku 1:2, wychodzi mi równiej.
Pozdrawiam i życzę powodzenia

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Link się nie otwiera, tutaj masz informacje o tym proszku z Matrixa:

Producent: MATRIX

COLOR ERASE Solutionist

Korektor koloru w saszetce, dekoloryzator, 30g

Preparat rozjaśniający usuwający sztuczny kolor zawiera selekcję nadsiarczanów, które opracowane zostały, aby w sposób kontrolowany usunąć sztuczny kolor włosów. Przeznaczony do mieszania z ciepła wodą demineralizowaną lub Oksydantem MATRIX.

Jak działa ColorErase: Korektor koloru usuwa poprzednio nałożony kolor odsłaniając bazową pigmentację. Z włosów farbowanych koloryzacją ton w ton ColorErase usuwa tylko nałożony kolor. Może także wystąpić pewne rozjaśnienie naturalnego koloru włosów. Gdy ColorErase zostanie zmieszany z ciepłą wodą rozjaśnienie to będzie minimalne. Po zmieszaniu z Oxydantem MATRIX 3% lub 6% rozjaśnienie będzie wyraźniejsze i może wymagać ponownej koloryzacji.


Mieszanie i czas
Kolor do usunięcia
Pożądany efekt
Czas
Mieszanka
Delikatne usunięcie barwy lub niechcianego koloru
5-10 minut
1 saszetka ColorErase + 60ml ciepłej wody
Jasne odcienie włosów: Ciemne blondy
Delikatne rozjaśnienie koloru o jeden poziom
5-15 minut
1 saszetka ColorErase + 60ml ciepłej wody lub 75ml 3% oxydantu Matrix
Średnie odcienie:
Jasne brązy do ciemnych brązów
Rozjaśnienie koloru o 2 poziomy
10-15 minut
1 saszetka ColorErase + 75ml 6% oxydantu Matrix
Calkowita dekoloryzjacja (rozjaśnienie o 3-4 poziomy)
10-20 minut
Ciemne odcienie:
Ciemne brązy do czerni
Rozjaśnienie koloru o 3-4 poziomy
10-20 minut
1 saszetka ColorErase + 75ml 6% oxydantu Matrix
Całkowita dekoloryzacja
15-30 minut lub dłużej


Porada eksperta

Przeznaczony do całościowego, delikatnego usuwania koloru lub jego korekty. Umożliwia usunięcie sztucznego koloru włosów w sposób kontrolowany. Posiada doskonałą konsystencję i może być stosowany jak szampon. Zastosowanie odpowiedniej wody demineralizowanej lub Oxydantu MATRIX pozwala na uzyskanie pożądanej zmiany.

Pojemność: 30g
piaseczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując