Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-11, 10:12   #2233
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie wiem czy kolega się wystraszył, czy został odgórnie skasowany? Kolejną wypowiedz mam na poczcie, a tutaj żadnej nie ma. No cóż, szkoda...

Ale jakbyś wrócił kiedyś - nie negujemy Vectus'a. Dziewczyny robią nim i są zadowolone.
Sądzę że jakbyś napisał "Robiłem w epi laser w mieście...." + opinia, którą napisałeś -> zamiast podawać konkretnego linka do strony (i to 2 razy), to nie byłoby takiej reakcji.
Na stronie widać, że działają w małych miastach lub na obrzeżach. Hmmm, niedaleko mnie robią, ale...
Cennika nie mają i napisanych przeciwwskazań czy zastrzeżeń :conf used: Chyba nie poważni?

Pytanko mam do Was dziewczyny Jak macie mieć zabieg na nogi (Vectus'em), to golicie je w dniu zabiegu, dzień przed? Skóra ma być idealnie gładka, czy lepiej żeby było widać coś przebijającego się przez skórę. (Oczywiście pomijam nieogolony fragment przy 1 wizycie)
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując