Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okularnik mniej atrakcyjny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-07, 19:58   #1743
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
azure ciesz sie, ze pomoglam bo uwielbiam stylizowac, cod o uzyskania fal to moge Ci polecic moje dzisiejsze doslownie genialne odkrycie - zel z siemienia lnianego bomba, mam idealnie proste wlosy, ktore nawet lokowka dla azjatek nie chcialy sie skrecic. i co?/ po zelu z siemienia uzyskalam praktycznie anglezy , miekkie i trzymajace sie na moich wlosach ponad 12 godzin nawet podczac mzawki. efekt wieczorem?? lekko oklapniete, ale wciaz sliczne loki. dodam tylko, ze trwala trzymala sie na moich wlosach niecale 15 minut wiec polecam. do tego klamry . grzywke tez bym lekko zapuscila, potem scieniowala na grzebieniu zeby wyszlo ladne wywiniecie
troche linkow
http://ilkana.pinger.pl/m/4608524/fr...racaja-do-mody

https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/20037.jpg

to oczywiscie tylko inspiracje, ale skoro prezentujesz taki, dzisiaj juz wyjatkowy typ uroody to moim zdaniem musisz go odpowiednio wyeksponowac
Dzięki raz jeszcze bardzo mi się podobają te fryzurki i falowana grzywka. Nigdy nie miałam odwagi tak nosić, ale teraz to zmienię!
[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;26205739]Skrupulatnie czytam to co piszesz do azure, bo to mniej więcej i mój typ urody Tylko nie mam ziemistej cery, ino bladą z różowawym odcieniem. Cienie - są (masakryczne po mamie - jakby nie mogła mi czegoś innego w genach przekazać ), podłużna twarz - jest. Ja dodatkowo mam baaardzo wysokie czoło, więc bez grzywki ani rusz.
Ale jakbyś zdradziła jeszcze skąd wziąć ten żel z siemienia lnianego, to było super? [/QUOTE]
Cienie pod oczami - też moja mega zmora. Zastanawiam się, czy nie nosić okularów żeby je ukrywać, bo korektory sobie nie radzą. Poza tym mam wrażenie że przy okularach twarz może wyglądać mniej podłużnie

PS. Podłączam się do pytania - julianna-p - skąd brać ten żel z siemienia lnianego?
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując