Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-03-18, 18:19   #70
emka66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 74
GG do emka66
Re: słabe paznokcie

Cześć dziewczyny! Miałam taki problem z paznokciami po akrylach. Zgadzam się z axanką, galaretki są najlepsze. Naprawdę dzięki spożywaniu galretek wzmocniłam paznokcie. Co w tym jest? Galaretki zawierają żelatynę - czyli białko, a przeciaż ono jest głównym składnikiem budulcowym paznokci. To naprawdę działa, ale żeby efekty były widoczne trzeba zjadać codziennie galaretkę, kurację stosować do ustąpienia problemów z paznokciami. Ja stosowałam ponad miesiąc, ponieważ zauważyłam, że im dłużej stosowałam kurację, tym bardziej miałam wzmocnione paznokcie. W efekcie miałam paznokcie mniej kruche niż kiedykolwiek, nawet przed akrylami. Wadą kuracji, było to, że przez pewien okres miałam wstręt do galaretek. Ważną sprawą jest też stosowanie kremów pielęgnacyjnych do rąk i paznokci, nie można dopuszczać do ich przesuszenia, czyli stosować krem jak najczęściej, na noc nałożyć grubą warstwę, na którą dobrze jest nałożyć rękawiczki. Jeszcze raz polecam.
emka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując