Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłuzanie bardzo osłabionych paznokci-HELP
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-28, 15:05   #1
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216

przedłuzanie bardzo osłabionych paznokci-HELP


Dziewczyny, mam pytanie. Otóż koleżanka przez jakieś 2 lata (!!!) robiła sobie paznokcie u jakiejś "rzeźniczki". Opowiadała i jak ją bolało piłowanie, jak jej się zniszczyły naturalne paznokcie itd. Zrobiła sobie przerwę od tipsów, żeby wyleczyć paznokcie no i teraz zamarzyły jej się nowe, porządne paznokcie, najlepiej przedłużone na formie, bo do tipsów ma uraz . Problem w tym, że jeszcze widać, że płytka tak od połowy jest czerwonawa i tu moje pytanie:
Jak i czy w ogóle robić jej te paznokcie?? Boję się, że te jej naturalki są słabe (dziewczyna w ogóle z natury ma dość małą i delikatną płytkę) i że żel jej się nie utrzyma. I do tego jak ja mam jej taką cieniutką płytkę zmatowić?? Mocniej nie mogę, bo pazury słabe i za chwilę mogą być z powrotem całe czerwone, za delikatnie też nie mogę, bo przecież nie będą się trzymać. Co tu z taką zrobić? Jak przygotować płytkę?? Poradźcie coś, bo nie wiem co z tym zrobić
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując