Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-03, 13:53   #3093
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czesc Dziewczyny.Równiez używam Revlona ColorStay .Posiadam kolor 220 natural beige cera tł/miesz. oraz próbki nude ,natural beige i sand beige do cery suchej.Rzeczywiscie 220 wpada odrobinę w róz ale niezle sobie z tym radzę mieszając go z podkladem kryjącym Gosh kolor natural. Cos do podkladów są bardzo dobre jakosciowo ,super kryją tyle ,ze te do cery tłustej potrafią niezle wysuszyć skórę dlatego też są rozne wyjscia : krem ,baza pod podklad, mieszanie z innym podkladaem najlepiej nawilzającym albo poprostu zmienic co jakis czas na jakis czas podklad żeby skora sie nie zdązyla wysuszyć na wiór.Ja tak też często robię (zmieniam).Te podklady ktore posiadam jako probki są dla mnie za ciemne dlatego kombinuję mieszając je z podkladem MF LP (fair) 100.Kolor bardzo jasny .ładnie łączy sie z Revlonem i świetnie rozjasnia zbyt ciemne kolory...pozatym wydaje mi sie ze Revlon zmieszany z MF lepiej i dłuzej trzyma sie na mojej twarzy niz sam Revlon....Moze to wydaje sie Wam dziwne ale tak wlasnie jest Korci mnie ten kolor Golden Beige bo ktoras z Was pisala ,ze wpada lekko w żolty ale obawiam sie ,ze bedzie dla mnie za ciemny.Narazie zamowilam Sand Beige i czekam na niego cierpliwie.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując