Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-03, 23:06   #3096
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
A ja nie mogac sie powstrzymac przed zakupem kupilam 110 ivory w formule do cery suchej. Na szczescie jeden ze sprzedawcow jest ode mnie z miasta wiec ie poniose kosztow przesylki to moze odloze sobie na drugi kolor , ciemniejszy gdyby ten okazal sie za jasny.
Cytat:
Napisane przez dziadziaq Pokaż wiadomość
Tyris, ja też zamówiłam w tym tyg ivory do suchej. więc proszę ja ciebie jak juz będziesz go mieć to zdaj relacje i jak mozesz to zrob zdjecia jak wyglada na twojej cerze
Myślę, że dobrze zrobiłyście kupując do cery suchej. Wcześniej dziewczyny pisały, że te do normalnej/mieszanej okropnie wysuszają. Tyris patrząc na zdjęcia, które załączyłaś prawdopodobnie też dobrze zrobiłaś biorąc ivory. Ja też jestem bladolica i kolor buff (który jest o numer wyżej od ivory) nie jest dla mnie idealnym kolorem- jest trochę za ciemny, i trochę się docina od szyi. Dla zainteresowanych powiem jeszcze, że zdecydowanie jest to ciepły odcień (dla chyba zbyt ciepły, czyt. zbyt żółty ) Co do krycia to jest dobrze ale nie perfekt. Pisałaś, że masz małe pozostałości blizn i pękające naczynka, więc myślę, że sobie z tym poradzi. Pozdrawiam
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując