Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-18, 14:04   #2935
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurde laski, Muranki mi dzisiaj podpadły ciężko tak, ze miałam ochotę walnąć nimi w ścianę
3 razy się nimi zaczęłam malować i 3 razy zmywałam, bo efekt był do d***
Nie wiem co jest grane, bo wcześniej mi szło z nimi bez problemu. W końcu zła jak wszyscy diabli nałożyłam tylko różowy cień z Muranek na całą powiekę. A teraz siedzę w pracy zła i naindyczona na nie.
Puszczę je zdaje się w świat i po kłopocie
jeszcze tak nie miałam, żebym nie mogła zadowalająco się umalować cieniami, które mi do tej pory fajnie wychodziły na oku
Ja tak miałam z ombrelkami Guerlaina, nie miałam do nich siły... Lepiej się pozbyć i kupić kwadraciaki

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ojojoj lista dłuuugggaaaa ale mam zastrzeżenia do np wibrującego yuszu lancome mam z estee lauder wibrator i jestem na

tech kcem orgasma


Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać

A puder wibrujący to ten Urbanek chce : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...Foundation.htm

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jesienną to ja chce sobie sciagnac z amikowa, co sie bedę użerać z twardymi, skoro można miękkie miec
Też mam taki plan

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja wlasnie kupilam podklad MUFE HD... zobaczymy ... bo jeszcze oare rzeczy od nich mi sie podoba... Lancome Photogenic mam nadzieje testowalas ... bo on dla takich mieszanych jak ja... na bardziej mieszanych moze splywac ...

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Niemcy mowia Amis na amikow... wiadomo narod leniwy sobie skroty tworzy... ...
Jak maja takie zlepy językowe to nie dziwę się, że szukają skrótów

A MUFE HD jest fajny, ale jak masz idealnie nawilżoną buzię Mi podkreślał suche skórki...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora