Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 10:23   #3642
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Arielko używam głównie szamponu Eva Naturia z rzepą (taki czarny) wymiennie z Evą dla blondynek (żółte opakowanie) albo Joanną Z Apteczki Babuni ze skrzypem i rozmarynem. Naprawdę dobrze oczyszczają włosy, czuję po umyciu, że są taki skrzypiące aż, ale nie plączą się na szczęście. Do tego po Evie z rzepą szybciej rosną

Ja ostatnio mam wielką chrapkę na maskę Leo z wyciągiem z cytrusów. Podobno zakwasza i wygładza włosy Jest na KWC o tu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37593,cytrusowa-zakwaszajaca-maska-do-wlosow.html&next=1

Bayka szkoda zaprzepaścić swoje piękne naturalne włosy! Tym bardziej, że tak ważna osoba jak TŻ uważa Cię za śliczną w naturalnym kolorze

Sikoreczko ja też myślę, że lepiej by było dla Twoich włosów żebyś na razie zapuszczała je przez ten rok. Myj je oczyszczającym szamponem, do masek dodawaj trochę cytryny i zobaczysz, że czerń się spierze. A wtedy tak jak radzi Patisha najwyżej w dzień ślubu użyjesz szamponetki i będzie pięknie
__________________
Znowu henna!
19.10.2013

Edytowane przez Chardon
Czas edycji: 2011-02-23 o 10:30
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora