Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-07, 11:21   #4237
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja mieszalam zel do mycia ciala z oliwka pol na pol odrazu wieksza porcje, czyli polowe opakowania zelu dodawalam pol butelki olwki i nic sie nie zepsulo. Produkt sie rozwarstwia wiec przed kazdym uzyciem trzeba wstrzasnac. Poza tym dziewczyny na forum juz wiele pisalysmy o tym.

Gotowce tez mozna wzbogacac, jak wie sie co z czym laczyc nie mozna to nie ma problemow, to wiedza dla mieszaczy i takie same reguly dotycza produktow gotowych. Ja do balsamu dodawalam mocznika itp. do toniku dodaje mocznik i ectoin.
Do zelu do twarzy mozecie spokojnie dodac olejek herbaciany w odpowiednim stezeniu i to do calego opakowania bez robienia porcji tygodniowych. Przeciez olejek herbaciany jest tez konserwantem, zabija bakterie. Jesl uzywacie KK to one tez maja konserwanty

wiec bez strachu. wlasnie wiem,ze byla juz o tym mowa,ale nie wiedzialam czy akurat taka kombinacje moge stworzyc
Loouisse wybacz ale sama sie pokusilam, i juz jestem w trakcie zamawiania olejku z zsk, na dodatek wpadlo mi do koszyka jeszcze 9 innych rzeczy
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując