Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampony koloryzujące, szamponetki - pytania, problemy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-28, 21:42   #3011
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Szamponetka

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz rozjaśnić, to szamponetka nie da rady. Musiałabyć albo wybrać się do fryzjera, albo zastosować jakiś rozjaśniacz / dekoloryzator. Może kup ten spray - ma w większości bardzo dobre opinie, jest wygodny w stosowaniu, wydajny, tani, a i efekt będzie lepszy niż po szamponetce.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8372,joanna-reflex-blond.html&next=1

Co do wpływu szamponetki na kondycję włosów.. Z moich doświadczeń wynika, że szamponetki też mogą niszczyć włosy, w taki sam sposób jak niektóre szampony, produkty do stylizacji i tak dalej. Niby tego typu specyfiki nie wnikają do środka włosa, ale mogą włosy przesuszyć, pozbawić blasku, sprawić, że kłaki są bardziej podatne na łamanie. Po jakiejś szamponetce Joanny miałam włosy w gorszym stanie niż po trwałej farbie (nie wiem jakim cudem, szczerze mówiąc - robiłam wszystko dokładnie według instrukcji), włosy mi się dosłownie sypały, a rozdwojonych końcówek miałam tysiące..
Miałam tak samo jak Ty po szamponetce Marion. I naprawdę sporo czasu minęło zanim włosy wróciły do poprzedniej kondycji
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując