Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 10:47   #4880
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ten..... ten tego.... co do zakupów....
Wczoraj położyłam na paszczę próbkę essential care - ta co dostałam z biomanii. Cholerny cudotwórca! Już dawno nie widziałam czegoś takiego - ten lotion przez noc pieknie mi podleczył spapraną ostatnio cerę! No mówię Wam.....I jak go nie kupić? Tym bardziej, że prawdopodobnie w organic jest dostepny, więc wystarczy jeden mały wypad do złotych tarasów.... Jeśłi on przez jedną noc takie czary odstawia to co będzie np. po tygodniu? Może będe piękna
Anula a daj linka do niego?I powiedz mi jeszcze co ja dostałam od Ciebie za próbkę szamponu?I wstyd mi,bo jeszcze nie doszłam na poczte,żeby Ci próbki wysłać.Cały czas zapominam
Anula a Ty tyle tych szamponów wypróbowałaś to powiedz co dla Ciebie było naj do przetłuszczającego się skalpu?
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Już wiem, co się stało! Przeczytałam wiadomość, ale wtedy wychodziłam z domu i miałam odpisać jak wrócę, oczywiście zapomniałam. Bardzo, bardzo przepraszam! Jest mi strasznie głupio.
Spoko
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora