Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-18, 18:48   #4667
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Ana_gabi ciesze się, że Ci się udało, ale najważniejsze, że są takie dobre efekty Brawo
Shadowciu straszna sprawa z tymi zapychaczami nie wiem czy istnieje może z jeden krem bez czegos potencjalnie zapychającego A ja nie chce narażać buźki na zapychanie Im więcej wiem tym chyba jest gorzej bo zaczynam zwracać uwage na rzeczy, o których wczesniej nawet bym nie pomyslała Za dużo tych szczególików i różnych rozbierzności, zaczyna mi się mieszać prawda z fałszem Chociaż teraz to wszystko jest tak zakłamane i niejasne, że nigdy do końca nie wiadomo co jest prawdą. Ehh na jakieś filozoficzne wywody mi się zebrało Ale ostatnio to wszystkiego się czepiam i wszystko wydaje mi się złe i niedobre. Za dużo się chyba nad wszystkim zastanawiam ;]
też miałam takiego małego bzika na początku i rozumiem Twoje zdezorientowanie ale teraz unikam tylko tych podstawowych zapychaczy. Nie ma co przejmować sie kazdym potencjalnie złym składnikiem bo nie wszystko musi nas zapychać. Przejrzyj swoje kremiki daj do oceny wizażankom które sie an tym dobrze znają L_V jest świetna w rozszyfrowywaniu składów. Niesety składu bez skazy nigdy nie znajdziemy.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora