Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 10:10   #4748
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ewa Mewa Pokaż wiadomość
Witajcie,
Poszukuję czerwonej pomadki, przymiarki robiłam do tej limitowanej Viva Glam Rihanna ale tak do końca nie jestem przekonana, do tego kobitka doradzała mi z konturówką Kiss My Quick chciałam zapytać Was o opinię samej pomadki i tego duetu.
Czytam Wasze zachwyty nad RiRi Woo ale niestety nie do zdobycia.
Którą ewentualnie z czerwonych dostępnych w sprzedaży polecacie.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
Ja szminkę Viva Glam Rihanna uwielbiam. Odkad ją mam rzadziej sięgam po inne czerwienie. Wg mnie ona jest doskonała na co dzień, nie za ciepła, nie za zimna, nie za jasna, nie za ciemna - taka czerwień w sam raz . Ja akurat najczęściej używam jej z konturówką, a w zasadzie konturówkami, bo mieszam Cherry z Ablaze, ale solo też spokojnie można nosić.
Co do pozostałych czerwieni to trochę ciężko doradzić, bo nie wiadomo, czy szukasz matowej czy błyszczącej, zimnej czy cieplejszej. Ja większość czerwonych MAC'owych szminek w czerwieni mam z limitowanych kolekcji (wybieram raczej chłodne odcienie), ale pamiętam, że ze stałej kolekcji zawsze podobała mi się MAC Red (wykończenie Satin).
Wg mnie najlepiej będzie, jak sprawdzisz dostępność czerwonych szminek na stronie MAC, a potem przejrzysz słocze upatrzonego odcienia.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-05-04 o 10:11
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora