Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampon i odżywka Hair Jazz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-30, 09:45   #34
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Albo włosy przestaną rosnąć w szybkim tempie, albo nam wypadną Myślę jednak, że będzie to działało tak samo jak wszystko co do rzęs - włosy przestaną rosnąć a może nawet na jakis czas się zatrzymają.

Ja nadal czekam z fotka do 12 stycznia - pełnego miesiąca używania HJ.

Na ten moment mam takie spostrzeżenia:
- po ok 4 razie (czyli tygodniu) używania zauważyłam że odrost robi się większy.
- włosy są puszyste i ładnie się układają
- absolutnie nie są sianowate i druciane - ale może dlatego, że odzywki używam tylko na skalp, a na resztę włosów nakładam elseve arganine resist - ten w tubce.
- powiedzmy że tak na oko średnio dziennie wypadało mi przy jednorazowym czesaniu ok 15-20 włosów - bardzo dużo. teraz jest to.. ok 3-5 a czasem nawet ZERO
- szampon plącze włosy, ale bez przesady. Jesteście przyzwyczajone do szamponów typu GlissKurr, Elseve czy Palmolive, których zadaniem pobocznym jest już nawet nie wymieniane -ułatwianie rozczesywania. A ten szampon nie ma nawet za bardzo funkcji myjącej, choć ładnie się pieni, co funkcje wstępnego proteinowania. Ja na przyklad CastorOil zmywam szamponem Babydream z Rossmana - o! To dopiero jest plątacz włosów - ale dlatego, że to szampon dla maluszków, ma za zadanie umyć i odtłuścić, a nie wygładzać.

Czekam wlasnie na Twoje zdjecie z efektami a ty nas tu chcesz przetrzymac do 12 stycznia ? Nie ładnie
Ja swoje efekty umieściłam w linku na 1-wszej stronie tego temu .
Włosy wyraźnie rosna po zastosowaniu tych produktów , a co do tego ze po zakończeniu kuracji miały by niby wypaść to na pewno tak nie bedzie . Pewne przestaną tak szybko rosnąć i tyle .
Ja puki co poza 3-dniowa przerwa świąteczna stosuje nieprzerwanie
__________________
~~~~GIZELL~~~
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując