Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampon i odżywka Hair Jazz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-04, 23:17   #382
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez SylwikiP Pokaż wiadomość
ale świetnie super efekt ale widac ze i kondycja wlosow sie poprawila. a przez jaki okres czasu czekałas na taki efekt?
do kogo jest ta wiadomosc?



bo jak narazie ostatnie posty są o tym że nie ma żadnego efektu u kilku wizażanek
+ to podsumowanie:

Osoby które w tym wątku napisały że kupiły zestaw hairbell / hairjazz i czy widać efekty?

wpisy 213 - 363
  • NIE - kinia8900
    U mnie niestety tez bez efektów no cóż przekonałam się na własnej głowie że bubel, na mnie nie działa. Wracam do drożdży tanie i skuteczne - wpis #362
  • NIE - Mari_anna
    Zapłaciłam i jakoś od pocz. roku stosuję. Przyrost? żaden. Normalnie urosły tyle, co by urosły bez tego szamponu i odżywki. łatwo to u mnie zobaczyć, bo mam prostą grzywkę. Sorry - nie działa... - wpis #360
  • NIE - Friese
    mogę powiedzieć to samo - przyrost u mnie żaden.
  • jeszcze brak informacji - milka1989k
    Przykro mi, mialam ten sam kłopot juz po 4 stosowaniu. Dopiero teraz włosy doszły do ładu. Nie wiem czy to rzeczywiscie u kogos spowodowalo wzrost wlosów, ale moja kolezanka ma siano po stosowaniu, może dłuższe ale mega zniszczone. - wpis #356
  • ??? - kasik25
    po dwóch miesiącach stosowania Jazz stwierdzam, że moje włosy są suche jak nigdy wcześniej, pozbawione życia nieelastyczne i wypłowiałe. Efekt fatalny. - wpis #355
  • jeszcze brak informacji - Marysia176
    wpis #353
  • jeszcze brak informacji - blondic3
    wpis #334
  • NIE - kinia8900
    Włosy właściwie są w takiej kondycji jak przed kuracją.
    Mogę też z całym obiektywizmem stwierdzić że nie zauważyłam także większego przyrostu. Włosy raczej rosną własnym tempem, na pewno większe rezultaty zauważyłam po piciu drożdży czy choćby po Jantarze.
    - wpis #327
  • NIE - milka1989k
    Po pierwszym myciu byl ok, ale kolejne - masakra. Zaczęły mi się strasznie platać włosy, końcówki wyglądały na mega zniszczone, spalone. Włosy od nasady byly przesuszone. A efeku porostu nie bylo - wpis #323
  • NIE - RealnaFikcyjna
    Nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego wzrostu włosów, ale być może to przed rzadkie stosowanie. Zauważyłam natomiast, że bardzo mocno elektryzują mi się włosy i mam wrażenie, że wypada ich trochę więcej, niż zwykle - wpis #321
  • TAK - stokrotka900 (użytkownik z 5 wpisami, zarejestrowany styczeń 2015, brak zdj)
    Widac różnice ja po miesiacu mam 3 cm.odrostu - wpis #309
  • TAK - cooltown
    jestem baaaaardzo zadowolona z używania zestawu i jak wiadomo z efektów (...) - wpis #308 ze zdjęciami przed/po
  • NIE - pszczola2000
    porost? - mit
    -wpis #307
  • NIE - moee
    - wzrost -> jaki był taki jest , nic nie ruszyło szybciej
    - wpis #304
  • TAK - fiolka208
    Widzę, że pukacie się w głowę na wieść, że włosy urosły mi 4 cm. To dodam, że normalnie bez wspomagaczy rosną mi 2 cm na miesiąc. Max to było 3 cm po Jantarze. Niestety tylko pierwsza flaszka na mnie działała, potem już włosie rosło normalnie :O Po Hair Jazz skoczyło mi na 4 cm i nie jetem tu po to by kogoś namawiać czy mamić. - wpis #299
  • jeszcze brak informacji - Ikusienka
    wpis #277
  • jeszcze brak informacji - jkmk
    wpis #245
  • jeszcze brak informacji - Jamelija
    - wpis #242
  • jeszcze brak informacji - malinowa4
    - wpis #227
  • musiała przerwać stosowanie ze względu na zniszczenie włosów zestawem - Sweet_nuka
    Wczoraj umyłam włosy HJ i o ile ok 10-15 cm włosów od skóry głowy jest ładne, tak później ukazuje się zniszczenie jakie nadal ciągnie się po trwałej.
    - wpis #220


Osoby, które czytają wątek i zdecydowały NIE KUPOWAĆ zestawu:
Ekstremento
SceneQueene
- #331
Neferath - #286
meg888 - #239
landryna069 - #234 Nie kupuj, ta firma to jedna wielka ściema (...)
als2 - #216
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując