Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-11-19, 07:54   #44
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

alraune napisał(a):
> Jesuu - ale fajnie wyglądasz na tych fotkach - w tych ciepłych kolorkach przypominsz mi Cate Blanchett

Aniu dołączam się do wpisu Alraune...a tak długo zastanawiałam się kogo mi przypominasz Teraz to naprawdę widać, że masz ciepłe błyski w oku ....
i również się zgadzam z Twoim stwierdzeniem odnośnie rzęsy, ze jest najbardziej typową jeienią z nas wszystkich, bo Ty to jeszcze tak na pograniczu wiosny-jesieni możesz być, a mnie to i również z zimą można pomylić, jak się okazuje.

Super rzęso wyglądasz w tym rudawo-czerwonym kolorze włosów, pomimo tego ciut prześwietlonego zdjęcia, tej bladości twarzy...widać, że taki Ci pasuje.
Ja również lubię taki mocny kolorek, hmm mąż mnie namawia na rudości, natomiast mój tato nie może na mnie patrzeć, jak mam rude, czerwone, czy bordowe włosy i tłumaczy się tym, że nie lubi cudowania tylko naturalność, jednak w niebieskiej czerni (bo też taką miałam) podobałam mu się hehe

Wczoraj jeszcze poleciałam do kumpeli po ten katalog Avonu i przypatrzyłam się tym oczkom (ładne zresztą) ale ja mam jednak ciut ciemniejsze, coś bardziej ze str. 92 a jakie dokładnie są w słońcu to pisałam już wyżej.
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując