Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mycie włosów szarym mydłem <?>.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 12:33   #28
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Mycie włosów szarym mydłem <?>.

Cytat:
Napisane przez Carrie85 Pokaż wiadomość
co do szarego mydla. jak komu pasuje. wszystkie zele do mycia twarzy to nic innego jak mydlo w plynie. z szamponami tez tak jest. tyle ze sa wzbogacone o jakies tam substancje zapachowe, barwniki.

Szare mydło a mydło w płynie to zupełnie inne detergenty. W błędzie jesteś twierdząc, że to jest to samo.

Cytat:
Napisane przez Carrie85 Pokaż wiadomość
ps. mojej siostrze na zajeciach z dermatologii polecali szare mydlo, bo ma najmniej subst zapachowych i barwiacych ktore najczesciej powoduja uczulenia.
zupełnie czego innego uczą na kosmetologii, powie Ci to każda biochemiczka na forum. Zresztą, poziom dermatologii, jaki jest, każdy widzi, czytając opinie choćby tu, na wizażu.

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
No to super . Już wiem że mój KWC nie zaszkodzi mi ;]. Włosy będę nim myła 1-2 na 2 tygodnie, twarz 2 razy dziennie (jest taka ładna, miękka, ma coraz mniej pryszczy i jest wypoczęta - ideał ), a ciało kiedy nie będę miała pod ręką żelu pod prysznic.
Szare mydło rlz!
Moja teoria osobista się potwierdza: Naturalne, bez dużej ilości chemii kosmetyki są niezastąpione! <mydło szare, domowe maseczki na włosy i twarz, napary z ziół do picia i do okładania ciała, ziołowe szampony itd. itd. itd >
Zobaczymy, jaki będzie twój entuzjazm wobec szarego mydła za rok albo dwa... [bo co do innych metod to się zgadzam].
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując