Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-03-09, 10:03   #49
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

Droga Olu [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja używałam Panaten'a przy pierwszej i drugiej ciąży. Osobiście jestem bardzo zadowolona [img]icons/icon7.gif[/img] Nie uniknęłam co prawda całkowicie rozstępów, ale te co powstały są naprawdę minimalne. A generalnie mam tendencję do ich powstawania [img]icons/icon9.gif[/img]
Myślę, że początek trzeciego miesiąca jest dobrym terminem. Zdąrzy skórę odpowiednio wczęśniej uelastycznić i nawilżyć zanim będzie się coraz bardziej rozciągać.
Nie zapominaj(cie) [img]icons/icon7.gif[/img] o piersiach [img]icons/icon7.gif[/img]

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ

PS. nawiązując do mdłości. Czasami niektóre preparaty witaminowe ( na przykład Materna) nasilają te dolegliwości; Mnie osobiście niestety pomagał jedynie tłusty posiłek - na przykład smażone ruskie pierożki ze smietaną 30% [img]icons/icon10.gif[/img] ; i chwilową ulgę dawał sok z grejpfrutów;
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując