Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-06, 21:15   #4939
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Matura to bzdura Mnóstwo nauki i stresu a później z perspektywy studiów, uświadamiasz sobie, że nie było warto poświęcać na to aż tyle czasu. Chyba, że wybierasz się na medycynę albo inny bardzo trudny kierunek
Ładne zakupy U Anuli tez Ile Ty już masz tych kosmetyków Phenome? Rzeczywiście Wasz bzik na punkcie kosmetyków udziela się mężom
Wiesz, po normalnych cenach phenome bym nie kupiła, bo uwazam, że az tyle warte nie są więc sie zaopatrzyłam teraz
Mąz tak chodził ze mna do phenome, chodził i się zapatrzył na żel po goleniu
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Przecież mogłaś wypróbować krem wcześniej, tyle tam mają testerów

Byłam w Blue City i mam mgiełki do włosów Poznałam bardzo sympatycznego Pana, chyba częściej tam będę wpadać Potem skojarzyłam, że to ten sam co mi listę promocji przesyła Od razu wiedział, że ja z wizażu jestem.
Chętnie bym wam wkleiła moje dzisiejsze zakupy, bo aż sama jestem w szoku.
Ja testowałam krem w sklepie i kupiłam ze świadomością, że to nie jest to, co lubie najbardziej...... ale mam zmasakrowane dłonie przez ten mróz. Może sie jakoś przemęczę, jesli ma pomóc....Na noc będę smarowac może.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
E tam zakupy, trzeba było sobie zrobić zdjecie z tym miłym panem. Chętnie byśmy popodziwiały


Anula, cudowna masz kolekcję i małża
A najlepiej zdjęcie Pana na tle kosmetyków
Dziękuję bardzo w imieniu małża również

Monitoruję Twoje obserwacje co do holistica - ja swój trzymam nie użwany, jak sie okaże, że Tobie nie służy to będe ostrozniejsza.
Ja na razie odstawiłam amb, doleczę paszczę i jeszcze raz spróbuję wtedy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora