Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 08:38   #2518
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
idę do szkoły, przede mną idzie jakiś chłopak, skręcał w prawo koło budynku sądu, a tam było masakrycznie ślisko. patrzę, jedna noga mu odjechała, próbuje się ratować, za chwilę odjechała mu druga i epicka gleba próbowałam się nie zaśmiać, ale.. nie mogłam się opanować całą drogę do szkoły sama do siebie się śmiałam

Biedny...
Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
A jakie ceny?
Poniżej 20.
18 chyba

Cytat:
Napisane przez kasiek17b Pokaż wiadomość
w jakiej cenie są tam lakiery?
KLIK
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam tylko dwa zdjęcia, tak na szybko zrobiłam wczoraj. Już zmyte
Nowy Classics 147 i flakesy z MIYO. Piękny jest ten Classics
Flejksy to jest to ....
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

Fuu...
Nie chcesz wiedzieć z czym to się mi kojarzy....
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Kiedyś zagrzebałam lakier w krewetkowych prażynkach Ale w Biedrze to ryzykowne trochę, bo (przynajmniej u mnie) ciągle coś ustawiają, dokładają, poprawiają...
W pierwszym momencie zastanawiałam się po kiego wrzuciłaś butelkę lakieru do miski z prażynkami... To tłuste przecież
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39384708]Helloł. Uwielbiam być chora,a na dodatek w poniedziałek do szkoły bo ferie się kończą :/[/QUOTE]
Przedłużysz sobie ferie


Taki widok miałam jeszcze 15 minut temu.... Nie wiem kiedy niebo się zasnuło....
IMG_20130222_080607.jpg
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora