Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-25, 17:08   #1105
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Preziu! Przeglądam gazetkę z Rossa i jest 25% zniżki na lakiery MaxFactor, więc może załapiemy się na Fantasy Fire?
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
tak, Viv, tam są ptaszki! I z tego, co pamiętam były jeszcze takie same, nie na 100% ale tak mi się wydaje. Rozumiem, że byś chciała? Nie ma problemu, jednak nie wiem, kiedy ja tam będę... wątpię czy w tym tygodniu jeszcze.
Taaak, bardzo bym chciała 5 złociszy, tak? Bo jakby wyszło z przesyłką powyżej 20zł, to chyba odpuszczę... choć bardzo bym nie chciała
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;40485194]Wstyd tutaj z takimi brzydalami pokazywać się, no ale niech będzie.
Wymoczyłam w ciepłej oliwie z oliwek z cytryną, pozbyłam się skórek, teraz trochę regularnie pomaluję i odrosną.
A jak będą pomalowane to i nie obgryzę
Zdjęcie takie wyblakłe, bo próbowałam przyjaśnić, bo oczywiście ciemne wyszło.
I tak wiem, muszę je podrównać [/QUOTE]
Wcale nie widać, że obgryzane, ale nie rób tego więcej
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4048733 9]Cześć... mam dzień paznokciowej łamagi...

Viv... Słonko... Miałam tyle pomysłów dla Ciebie, a wyszła zbita . Wiszę Ci mani, bez dwóch zdań. Mam tylko taką namiastkę, lakier który bardzo mi do Ciebie pasuje - Marylin&Me - bo nie będę oryginalna, jesteś kobieca, delikatna, ale i moim zdaniem mega seksowna. Twoje pazurki zawsze przodują w tej kategorii moim zdaniem [/QUOTE]
Mrrrrr, rozgrzałaś mnie
Jakkolwiek myślę, że tym mani zostawiłaś mnie daleko w tyle biorąc pod uwagę seksowność
Dziękuję pięknie za mani!
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A płytkę Essence Viv widziała? Jest sówka, ptaszek w locie, ptaszek nie w locie, ważka i motylek. Tak się składa przypadkowo, że ją mam I wszystkie wzorki się super odbijają.
Nie widziała, ale się rozejrzy
Styl inny, ale i takie ptaszki lubię
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaa, KLUB!
Aaaaaa, nie wiem co się dzieje, aaaaale domyślam się

Cdn...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora