Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadkomaniaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-13, 10:58   #2236
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
No właśnie słyszałam dużo dobrego o pomadkach Lancome i chyba przekonałaś mnie do zakupu (ale to po wypłacie). Guerlain też mi się podobają (mówisz o tych słynnych "trumienkach"?), ale kosztują niestety dużo więcej niż Lancome i na taką rozpustę nie mogę sobie pozwolić
Niestety, nie jestem ze Śląska (moje okolice to woj. kujawsko-pomorskie), ale zazdroszczę Wam MACa Zawsze chciałam odwiedzić ich sklep bądź też stoisko, lecz nigdy nie było mi po drodze. Najbliżej mam do Warszawy i pewnie kiedyś się wybiorę Miałam dwie pomadki, ale nie zachwyciły mnie swoją jakością. Może problem leżał w ich wykończeniu, bo wiem, że mają różne i niektóre są świetne, a inne już niekoniecznie. Na pewno chciałabym spróbować jakiś róż, bo jestem ich maniaczką
Oj, to coś pomieszałam, myślałam, że jesteś z moich okolic Ja byłam aż 1 raz w Macu, w Warszawie. Wtedy mnie nie zachwycił, ale popatrzę jeszcze na spokojnie u siebie Fakt, Guerlain już wypada drożej, musiałabym naprawdę zachwycić się jakimś kolorem, żeby kupić ich szminkę.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując