Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-10, 07:45   #4
agłaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Dziękuję za odpowiedzi.
Jeśli jest zbliżony konsystencją do Avene 40 Dzieciaczka ale mniej się lepi to świetnie.
Joasiak1 a co Twoim zdaniem zbliża go do LRP Creme Fondante? Dla mnie ten filtr był totalną porażką pod każdym względem. Ja ogólnie reaguję źle na filtry LRP przez ten ich alkohol, po dwóch minutach jestem ''cała pobecana'', a ten ostatni zawiódł mnie na całej linii: rozprowadzanie, błysk, kolor i uczulenie.
Teraz szukam czegoś bezpiecznego dla mojego malucha, z którym jeszcze jestem w dwupaku a niedługo będzie karmiony piersią. W Klorane kusi też wysoki faktor. Aha, żeby było ciekawiej, moja skóra przy pierwszym dziecku zareagowała na podwyższony poziom prolaktyny wysypem jak u czternastolatki. Wrodzony pesymizm nie pozwala mi liczyć na to, że teraz będzie inaczej. Dlatego też kwestia zpychaczy jest tu bardzo ważna ( tu ukłon w stronę biegłych w składach Wizażanek .
Pozdrawiam
agłaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując