Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-06, 22:42   #2988
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No dlatego na razie nie wiem, czy zmienie fryzjera, mam jeszcze miesiac czasu do namyslu

Ja nie moge na pół godziny dawać fioletowych szamponów i odzywek, bo potem robi mi sie kolor a la błotko i mój friz mówi ze ciezko to zniwelować. Dlatego teraz max 10 minut trzymam tylko.
Nie wiem co za kolor tonera wział, on mówi, ze miesza odcienie, ale za kazdym rozjasnianiem nieco inaczej wychodzi. Teraz miałam własnie truskawkowe przy skórze głowy. Po użyciu fioletowego szmaponu miałam odcien fioletowawy, ale po paru myciach sie tez wypłukał

Ja miałam Betty Bright i mi nie pasowała, wiec nawet nie celowałam w ta szminkę
A no tak, bo przy takich jasnych to faktycznie trzeba uważać. Jak coś to polecam to. Bardzo tanie, a ma przyjemny skład i działa świetnie.
Mi nikt się nie odważył aż tak rozjaśnić, bo by chyba odpadły, ledwo żyją te włosy, a wczorajszy fryzjer uciął mi kolejne cm, także w ciągu dwóch miesięcy straciłam 15cm z długości I tylko wypadają, a rosną marnie.

Akurat co do szminek, to Tobie pasują fiolety, a mi takie pomarańcze i korale jak Betty. Chciałabym się zamienić na jeden dzień

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też wzięłam ten róż i szminkę i też czekam na przesyłkę, aczkolwiek info o wysyłce już dostałam .

Bardzo Ci współczuję przejść z fryzjerem . Ja się trochę boję takich fryzjerów-artystów, bo dla nich ważniejsza jest własna wizja niż zadowolenie klientki, jeszcze do tego kroją jak za zboże. Mam też podejrzenia, że jak coś im zwyczajnie nie wyjdzie, to dorabiają sobie ideologię, że tak miało być, zgodnie z ich artystyczną wizją .


Nie, niestety nie mam z EcoTools . Przyznam, że dotąd o nim nie słyszałam i chyba też nie widziałam w sklepie. Jak będę w Rossie to się rozglądnę.

Ten, co teraz zamówiłam, to MACzek, nr 184 chyba). To będzie mój pierwszy wachlarzyk.
Dziękuję

Dokładnie jest tak, jak piszesz! Wypisz, wymaluj Często taka samozwańcza gwiazda zrobi i tak to, na co ma ochotę i w nosie ma zadowolenie klientki, bo już nie musi się starać, ma wystarczająco wysokie mniemanie o sobie. Straszne Szczerze mówiąc, w tego typu usługach, efekt współpracy można przewidzieć już na wstępie, po kulturze osobistej specjalisty i tym, czy w ogóle ma ochotę słuchać i choćby dla marketingu udawać zainteresowanie i kurtuazję. Tu miałam dobrą intuicję, ale było mi głupio rezygnować w ostatnim momencie, bo to fryzjer koleżanki, specjalnie mnie z nim umawiała, no i wyszło, jak wyszło

Z fryzjerem to już trudno, ale co ja mam z makijażem permanentnym brwi, o masakra Tu o tym pisałam, taka wojna z kosmetyczką, że lada dzień usuną moje wpisy, bo tamta tego zażądała od redakcji Wizażu, która z kolei nie chce być stroną w sporze. I takie obiektywne opinie są właśnie w Internecie, niestety to wszystko złudzenie i pozostają tylko pozytywne opinie, a chciałam przestrzec ludzi

Przepraszam za offtop, ale kurczę, nawet nie mam się komu wygadać i jestem sama w tym wszystkim. Ani faceta, ani przyjaciółki, taka sytuacja życiowa zrobiła mi się jeszcze na dobicie. Tylko koty

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Widziałam Long Legged and Fabulous - wydała mi się podobna do Creme Cup WIF jest super

Współczuję przejść z fryzjerem Ja się po prostu boję fryzjerów, bo jeszcze nie spotkałam takiego, który umiałby się zająć moimi lokami Do tego włosy bardzo wolno mi rosną, więc taką pomyłkę musiałabym nosić parę lat na głowie. Wolę więc powierzyć końcówki mojej rodzicielce od czasu do czasu

Wachlarzyk z Eco Tools widziałam w Rossku, ale jakoś nie kupiłam. Wolałabym mniejszy chyba jak już.


Daj znać, jak szminka



Właśnie, spierniczą coś, a potem wciskają klientowi, że tak miało być
Dziękuję Też się boję. I trochę zazdroszczę takiej pewności siebie, żeby spierniczyć robotę i twierdzić, że to taki nowy trend, czy coś Po latach jednego kompetentnego, a przy okazji skromnego znalazłam, ale ciągle jeździć z Wawy do Torunia? W sumie to trzeba się bać wszystkich "specjalistów" i być ekspertem we wszystkim, naprawdę. Czy to lekarz, czy weterynarz, czy fryzjer, czy kosmetyczka, czasem mam wrażenie, że sama się lepiej znam, albo po fakcie odkrywam błędy i jestem zła na siebie, że nie przygotowałam się perfekcyjnie do wizyty. Przecież tak nie powinno być.

A co do wolnego porostu, to mam to samo, choć biorę różne suplementy. Mam od lat taką samą długość, co zapuszczę, to muszę podciąć końcówki. Teraz wypowiedziałam walkę, nakupowałam wcierek, ziół do picia i zobaczymy. A stosowałaś coś może na szybszy porost włosów? Coś skutecznego, co zadziałało, oczywiście?

O nie, Long jest podobna do Creme Cup? Nie cieszy mnie to. Lubiłam Creme Cup, ale przy blondzie wygląda trochę zbyt słodko, landrynkowo i się głupio czuję. Dam znać, najwyżej puszczę dalej. Ty capnęłaś ze szminek te mocne róże, nie? A jakiś róż też wzięłaś?

Wachlarzyk EcoTools jest fajny, tak delikatnie można nim dotknąć twarzy czubkiem, nakładając rozświetlacz, albo na płasko omieść twarz pudrem. Wielkość w sam raz, naprawdę polecam Ci wziąć przy okazji promocji, żeby w razie czego za bardzo nie żałować i mnie nie bić

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Well Dziewuszki, ponakupowalyscie Flaminga to prosze o relacje co i jak Wam sie nosi i czy trafione w 100%
O i ja. Nic nie macałam, to stawiam na wizualizacje i opisy najbardziej wiarygodnych recenzentek przy tej kolekcji
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora