Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 10:48   #788
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Witajcie Kocurki, Żabolki, Misiunie, Jaszczureczki, Suczity, Motylki, Jabłuszka, Kwiatuszki, Ptaszki... Anakondy!

No... to jestem! Wciąż w pakiecie dwa w jednym.

Ależ ta Miśka ma bystre oczko, aż mnie ciary przeszły.

A siedzę na belce, jak ta kwoka na grzędzie.
Po pierwsze- było co nadrabiać, połowę poprzedniego wątasa i teraz jeszcze tyn, a po dodaniu dwóch do dwóch wyszło mi, że jak się nie będę odzywać to i szybciej nadrobię i mniej będzie do czytania. 10 stron dziennie z przerwami... i opadam z sił. Sypię się.

Po drugie- ja zawsze na zalogowanym, już nawet hasła nie pamiętam

Po trzecie- ostatnio, najczęściej na pasku narzędzi...więc niby jestem, ale to nie tak do końca. Zrzucam, nie ma mnie, robię coś co muszę... no taki stosunek przerywany. Męczące to.

Po czwarte- zabiegana jestem i zadyszana, ciągle mówię A a zapominam powiedzieć B i postawić kropkę nad i. Próbuję to wszystko ogarnąć. A po humanie jestem, więc trochę ciężko. Nie ma to jak umysł inżyniera, ech...życie.

Stały się rzeczy straszne, ale też i rzeczy niestraszne.

W sobotę odwiedzilismy, min. CH Magnolię- instyktownie szukałam wzrokiem aniyam, poznam ją na kilometr (wiem jak się teraz nosi, no i że ona 43 a pan aniyamowy 8 z przodu. Jak się potem okazało, mój nos miał rację, gdyż -ponieważ stwierdził, że o tej porze w tych rejonach jej tu nie ma- ale do rzeczy, Misiek zakupił kolanka w pobliskiej Casto... a ja tęsknym wzrokiem wodziłam za salonem Mac. Ech...

Sobotni bilans zakupowy to:
- listwy przypodłogowe barlinek Kolor Jesion
- klipsy przypodłogowe
- rozpałka do grilla i kominków
- dwa kolanka
- dwie rynny
- ziemia ogrodowa
- płyn do spryskiwaczy
- butelka do karmienia
- i żarło z Biedronki

Jedyna kosmetyczna rzecz, to mydło do rąk marki Isana!
W niedzielę odwiedziła nas sąsiadka, z prośbą o nierąbanie drewna łikendową porą i z zapytaniem kiedy rodzę. Miło.

We wtorek w ramach odmiany wizerunku umalowałam się niebieskim tuszem w kolorze cienia kleczkowskiej i fuksjową pomadką C. Odebrałam paczkę adresowaną na sąsiada i dowiedziałam się, że mimo, że mieszka obok, to dwa numery niżej.

W środę po raz kolejny rozłożyłam nogi przed Jędrkiem ginekologiem.
W czwartek padało, tak jak i we wtorek i jeszcze wcześniej. Dotarłam do Miśkowych dowcipów, ale ani Tomamy nie ujrzałam- wiem tylko, że wygląda jak siostra swoich synów i S. Johanson, ani zdjęć Never sprzed i po.

W między czasie okazało się, że dobrze oceniłam stan ekstraklasy i gdybym tylko dotarła do STS i postawiła dwa zeta, rozmnożyłabym je do 170. Ale oczywiście tego nie zrobiłam. Misiek, jak zwykle udupczył piątaka. 4 trafił, jedno chybił... biedaczek.

Poza tym.
Misior zna mój login..., wie kto to jest Adelajda Grygieć i Piotr Ciszewski.

Sąsiad postawił w ogrodzie konstrukcję składającą się z metalowych wygiętych rur i folii w kolorze karton gipsu. Miałam widok na trawnik, teraz mam widok na TO.

Wśród kwiatów wielkie poruszenie... albowiem po odżywieniu tulipanów nawozem do lawendy (tylko tyle pozostało mi po marzeniu o pięknych krzakach lawendy) liście wyskoczyły w górę, a pąki odpadły. Na moim eksperymencie ucierpiał też narcyz, który pięknie wygląda tylko na zdjęciu, bo w doniczce, co prawda wykiełkował, ale no nie wiem, albo schnie-albo gnije... nie chce gadać!

Kot sąsiada TEN CO MU ŹLE Z OCZU PATRZY, pogonił kota sąsiada nr2, co było dość dziwne zważywszy na to, że tamten drugi kot ma coś z głową i codziennie wychodzi na pole (dosłownie pole) szukając myszy, więc walczyć i polować to on potrafi .No Rambo. A jak pięknie pionowo w górę odbija się od 4 łap. Pozazdrościć.

Do ogrodu trafił bażant. nigdy nie przypuszczałam, że tak szybko da się spierniczać na dwóch nogach, tzn. bażant spierniczał nie ja.

Pani przy torach nie sprzedaje już pelargonii.

No...
Padłam, jakie elaborat kiedy rodzisz??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora