Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciepla czy zimna? czy ni to ni sio ... ni kukuryku?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-03, 18:42   #12
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: ciepla czy zimna? czy ni to ni sio ... ni kukuryku?

moni napisał(a):
> Bardziej mi sie w krotszych wloskach podobasz, albo tak jak na tym pierwszem cos do ramion, albo te krotkie na ostatnim.
> To mnie zazylas ze w metalowych nie mozesz. W mojej ksiazce jak byk stoi metalowe ale tylko o barwie zoltego zlota, no i jesli lubisz plastik lub rogowe, to tez mozna znalezsc sliczne kolorki dla swojego typu. Chodz wydaje mi sie ze w plastikowych (jesli oprawka byla by grubsza) nie bylo by ci dobrze. Masz delikatne rysy a taka oprawka mogal by je przytloczyc. Ale jesli cos cienkiego to ok. Poprzymierzaj metalowe oprawki tylko z zoltego zlota a zobaczysz ze nie jest tak zle. W srebrnym kolorze to nie dla ciebie ale zolte, blade zloto to caly ty. I moze cos bardziej kanciastego co? Nie ma co, musisz poprzymierzac a wtedy sie przekonasz w czym ci lepiej.

nie, plastikowe juz kiedys mierzylam - zawsze marzyly mi sie takie oprawki udajace szyldkret, ale wygladalam tak se.
poki co okularow nie zmienie, niestety, sniiif, ale zapamietam sobie Twoje uwagi
>
> A propo czy jak mialas astygmatyzm to rodzilas naturalnie czy cerarke mialas. Ja slyszalam ze z astygmatyzmem nie wolno rodzic naturalnie, bo mozna oslepnac, jak to bylo u ciebie?

niee, nie maialm ani jednej cesarki, nikt mnie o astygmatyzm nie pytal ani w ogole o nic . wiem ze kal sie ma problemy z siatkowka to mozna od parcia stracic wzrok, o tym zeby astygmatyzm mial wplyw slysze po raz pierwszy (astygmatyzm jest chyba wada rogowki), ale pürzyznam szczerze ze sie tym po prostu nigdy nie interesowalam. Oba dzieciaki urodzily sie bez pomocy chirurgicznej i wzrok zepsul mi sie tylko nieznacznie (o pol dioptrii) i to raczej juz w czasie ciazy a nie podczas porodu.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując