Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-10, 17:12   #902
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
Miałam przed chwila w nosku ale wyjełam, bo szkoła jutro, przyznam że za***isty ból. A w pępku raczerj nie zrobię sama Ja mam 2 kolczyki do pępka za 13 zł - to ze stali chirurgicznej?
no ja przy zakupie kolcza do pępka zaznaczyłam ,że interesują mnie jedyne kolce ze stali chirurgicznej... z czego zrobiony jest Twój, nie mam pojęcia - sprawdź na tej małej karteczce - tam z reguły to pisze No chyba, że karteczkę zerwałaś...
A dziś mija dzień 3 i wszystko nadal wygląda u mnie super - strasznie sie ciesze, bo byłam wrecz pewna, ze pepek bedzie mi sie papral, a tu taka niespodzianka
Aha.... mam głupie pytanie do Was dziewczynki - w którą stronę trzeba przekrecać te kulkę, bo kolczyk dokrecić, a w którą by go odkręcić?? Kosmetyczka poradziłą mi codziennie rano dokręcać kolczyk, ale nie wiem ,w którą stronę to robić, boje sie, ze niechcacy go odkrece i potem już z powrotem nie wloze, zwlaszcza, iz rana jest w srodku wciaz swieza..

Lalunda -> podobnież kolczyk w języku niestety nie daje nowych wrażeń przy całowaniu... A szkoda
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora