Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plecionki z koralików - porady, wzory, wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 12:53   #102
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Plecionki z koralików - porady, wzory, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez mwka1 Pokaż wiadomość
Choć teraz tak sobie myślę, że w tym wszystkim może być drugie dno. Możliwe ze robioną przez Was biżuterie nie tylko same nosicie ale i sprzedajecie. Więc może z tego powodu tak oszczędnie dzielicie się tym co wiecie. Po prostu obawiacie się, że konkurentka skopiuje Wasze pomysły.
No i tu trafiłaś w sedno choć- przeglądając nawet pobieżnie forum trudno się tego nie domyślić (wątki o galeriach i działalności gospodarczej powinny stanowić podpowiedź). Wiele z nas z tego żyje- musimy ze sprzedaży tych świecidełek opłacić działalność, zainwestować w kolejne materiały, narzędzia itd itp...no i fajnie by było jakby jeszcze coś na życie zostało Nie dziw się że czasem zazrośnie strzeżemy swoich małych tajemnic- wejdź na allegro czy do jakiejkolwiek galerii i zobacz jak wielką każda z nas ma konkurencję. Spędzanie masy godzin przeszukując internet by znaleźć nowatorskie rozwiązania, ciekawe półfabrykaty by nasze prace były oryginalne i no co tu ukrywać - sprzedały się- to po prostu nasza praca- z tego u diabła żyjemy i staramy się utrzymac rodziny. Wiec wybacz ale wkurzające są osoby które zjawiają się tutaj z myslą- zacznę robić biżuterię taką ja ta czy tamta osoba i sprzedawać na allegro za 1/3 tej ceny - i co? mamy wszystkim dookoła ot tak podać na tacy to, do czego dochodziłyśmy latami? Do tego jeszcze notorycznie- kradną nam zdjęcia i wystawiają jako własne, kradną nam pomysły (ktoś kiedyś skopiował mój wisiorek- nawet nazwy nie zmienił i wystawił za ułamek tego za ile ja chciałam go sprzedać- wkurzające nieprawdaż?) Wiec niektóre pytania niestety działają na nas jak płachta na byka . Postaraj się zrozumieć także punkt widzenia kogoś, kto z tego żyje zamiast obruszać się że się wiedzą za free nie podzielił
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz


Edytowane przez Reverie1
Czas edycji: 2010-10-15 o 12:55
Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując