Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hity & Kity 2014
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-03, 22:53   #49
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Hity & Kity 2014

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49574433]Chcialam kupic stacjonarnie tylko . Chodze na poczte tylko po paki z Feela i Truskawki. U mnie kazda wycieczka na poczte z moim trybem pracy to wyprawa planowana minimum 5 dni wczesniej .



Ja wlasnie rezygnuje z noszenia zageszczanych rzes i wracam do maskar. Musze sie znow w odzywke zaopatrzyc.[/QUOTE]

James, ale to jest apteka z Wrocławia i możesz odebrać sobie osobiście, pl. Nowy Targ 9

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mialam te skarpetki zluszczjace, chyba Tony Moly czy jakos tak.
Nie ponowie zakupu. Do szalu mnie doprowadzaly luszczace sie platy skory, mialam wrazenie ze są wszedzie i to zluszczanie trwalo u mnie prawie 2 tygodnie. Potem stópki faktycznie byly miekkie ale podobny efekt mozna osiągnąc regularnym pedi, ktory dla mnie jest znacznie przyjmniejszy
też mnie doprowadza ta skóra do szału ale codzienne kremowanie i pumeksowanie nic nie daje niestety, poza tym miałam problem ze skórą na palcach, a teraz jest pięknie.

Dodam jeszcze do hitów peeling Bielendy, jeśli któraś lubi mocne, bardzo mocne zdzieraki to polecam przetestować. Bardzo wydajne, bardzo drobne, zdzieraja, że aż boli ale skóra jest porządnie złuszczona. Mój najlepszy peeling. Nie polecam właścicielkom skóry wrażliwej, może być za mocny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-06-14 12.57.11.jpg (92,6 KB, 32 załadowań)
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

Edytowane przez madzialenn
Czas edycji: 2015-01-03 o 23:17
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując