Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-13, 15:34   #519
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Ja stosuje filtry, ale w normalnych warunkach kiedy na dworze spędzam z 15 minut w drodze do pracy wystarcza 15. W czasie stosowania kuracji kwasowej wytrwale filtrowałam się 40. W bardzo słoneczne dni 50, ale uważam, że przy minimalnej ekspozycji na słońcu 15 starcza
Nie jestem zatwardziałą filtromaniaczką Chciałam się tylko dowiedzieć czy ten peeling uwrażliwia skórę na promieniowanie jak np kwasy.
Mam zestaw do tego pillingu i w instrukcji nic ostrzegającego przed promieniami słonecznymi nie napisali. Moim zdaniem on nie odsłania głębokich warstw naskórka i nie uwrażliwia tak jak kwasy czy retinoidy. Jednak dla ostrożności na wszelki wypadek kilka dni po zabiegu bym się wstrzymała przed zbytnią ekspozycją. On raczej jakby usuwa martwy naskórek , rozbija płytkie zaskórniki, działa stymulująco i pobudzająco. Nie ściera tak jak mikrodermabrazja.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując