Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-23, 09:38   #844
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

jestem zachwycona podkładem LM testuję go od paru dni i wtapia się idealnie, genialnie służy sam w sobie w ilościach mikronowych jako korektor i kolor nie migruje przez cały dzień dodatkowo mam wrażenie, że poprawiła mi się skóra, ale to może być też zasługa maseczki aspirynowej więc nie chwalę zanadto
używam formuły original w kolorze Pale Olive i nie mogło być lepiej; Annie doradziła mi wprawdzie Cream kiedy napisałam jej, że używam Olive Fair w EDM, wydaje mi się trochę za ciemny, no - może będzie lepszy na lato dostałam też od niej próbkę jej wariacji na temat Olive Fair w formule OCS, ale ta z kolei jest trochę za jasna
jestem prawie pewna, że pod koniec tygodnia złożę zamówienie na wersję big Pale Olive, ale jeszcze nie wiem w której formule, bo testuję sobie też inne (mam OCS i OCC, nie mam tylko LL)
jak już się tylko zdecyduję co mi pasuje, a co nie - wrzucam resztę na wymiankę, żeby reszta z Was mogła skorzystać

p.s. ja zamówiłam 3.03, na kopercie widziałam, że wysłane było 10.03, a doszło dopiero 19.03 także dziewczyny, które jeszcze nie dostały - NIE załamujcie się
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)


Edytowane przez raus
Czas edycji: 2010-03-23 o 09:39 Powód: dopisałam p.s.
raus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując