Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ze słyszenia...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-11, 11:36   #1
snoofi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2

Ze słyszenia...


Witam,
dopiero co zarejestrowałem się na tym bogatym w estetyczne wrażenia forum , a już zakładam nowy wątek. Dwa powody są ku temu, otóż abo nie zalazłem tego co szukałem (czyt. szukałem nie uważnie) , albo rzeczywiście nie ma opisu , który by mnie zainteresował. Drodzy użytkownicy, być może przyda się temat w postaci: Ze słyszenia... Z założenia chodzi o to , aby każdy kto doświadczył , poczuł i rozkochał się w jakimś przypadkowo spotkanym zapachu mógł po opisaniu go i zacytowaniu nazwy, której nie jest pewien - może nawet przewrotów tej nazwy znaleźć dzięki Wam takowy zapach w najbliższej perfumerii.
Ja mam właśnie takie pytanko do Was właśnie, otóż odważyłem się i zapytalem pewną kobietę , na weselu jakiż to intrygujący zapach przywdziała? Przy zgiełku przedniej zabawy jak i dźwiękach kapelii udało mi się usłyszeć tylko co takiego:...a to są hiszpańskie perfumy a nazywają się: (i to jest sedno) camcara lub cacara lub camcarra lub cacarra lub i jeszcze inaczej. Ponownie pytać już nie wypadało więc zwracam się do Was o pomoc. Ponoć kosztują coś koło 200PLN ale nie zam pojemności. Jak dla mnie to jeden z najlepszych zapachów kobiecych jakie czułem, choć wg mnie brakuje mu trochę do Salvadora Dali -lagune czy jakoś tam.
Tak więc jeśli przychodzi Wam jakiś pomysł, lub zetknęliście z tym zapachem osobiście będę wdzięczny za link do sklepu inernetowego lub namiarów na jakąś stronkę o tym zapachu. Jak się uda będę miał idealny prezent dla żony na pierwszą rocznicę ślubu, która już się zbliża.

Dzięki i pozdrawiam,
snoofi
snoofi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując