Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 16:53   #1708
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Dzięki za link. Moim zdaniem program jest BEZNADZIEJNY. P. Tomasz nie ma niestety za grosz siły przebicia, a prowadzący (swoją drogą fatalni - nie oglądam TV, więc nie wiedziałam, że takie jednostki tam teraz występuję) zrobili z tego kompletną szopkę. Nie sądzę, żeby w ten sposób kogokolwiek dało się zachęcić do samodzielnego mieszania. Trzeba przedstawić mieszanie jako proces przewidywalny, a nie jako drogę do otrzymania nie_wiadomo_czego; przecież to oczywiste, że trzeba się przynajmniej z grubsza trzymać receptur, zwłaszcza na początku. Radzę ekipie ZSK przemyśleć strategię marketingową...
Co to prowadzącyh to mnie to jakoś nie raziło - formuła programu jest jaka jest i albo gość się dostosuje i wyjdzie fajnie, albo niestety jest w tle.
Szkoda, że krem im nie wyszedł - mam wrażenie, że powinni się lepiej przygotować, poodmierzać wcześniej, bo tak mieli pokazać, że krem robi się łatwo, a jak w to uwierzyć gdy nawet profesjonaliście nie wyszło.
Przykre, bo program sporo osób ogląda i może by się duże grono osób do ZSK przekonało.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując