Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - operacja krzywego kręgosłupa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-07, 21:09   #30
annika148
Przyczajenie
 
Avatar annika148
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: operacja krzywego kręgosłupa

co do operacji skoliozy to zalezy od lekarza, osrodka w ktorym sie dana osoba leczy jak tez od pacjenta, bo kazda osoba jest indywidualnym przypadkiem. w niektorych osrodkach robia operacje osobom juz ze 40 stopniowym skrzywieniem a w niektorych dopiero od 50 stopni mowia ze mozna by zrobic operacje... podziwiam was dziewczyny ze zdecydowalyscie sie na operacje i mimo komplikacji, ponownego uczenia sie chodzenia i tego bolu nie poddalyscie sie ja tez sie zastanwiam nad operacja mam skrzywnie "s" 40/50 stopni jak mysle o operacji to mi sie chce mdlec, nie moge nawet patrzec na zadne zdjecia ludz przed operacja po czy w trakcie to wszystko mnie dobija... zastanaiwam sie jajk bedzie wygladalo moj zycie jesli sie nie poddam zabiegowi oraz jak bedzie wygladalo jesli sie jemu poddam... z jednej strony sluysze od ludzi zebym poszla na operacje bo moja skolioza bedzie sie nadal poglebiala i za pare parenascie lat bede wygladala ja staruszka, zgarbiona. niewiem komu wierzyc... boje sie o swoje zdrowie o moja przyszlosc a najbardziej tego ze moga wystapic jakies komplikacje i wyladuje na wozku :/ lecze sie w nie zbyt znanym osrodku w polsce co prawda widzilam pare zdjec rtg osob po operacji i wygladaja porpstu swietnie ale czy tak samo moglo by byc u mnie? Zycie skoliotyka nie jest latwe szczegolnie jesli ktos jest w takiej sytuacji jak ja czyli ma juz dosc spore skrzywienie
__________________
!! Forum skoliotyków !!
znajdziecie tutaj duzo informacji na temat leczenia skolioz , zycia po operacji, osrodkach w ktorych mozna leczyc skolioze oraz poddac sie operacji, a takze mozna porozmawiac z osobami ktore maja ten sam problem co Ty
annika148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując