Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-18, 15:38   #2509
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Czemu niewypał? Co zrobiłaś źle? Może uda mi się tego uniknąć

Siedzę z maską algową na twarzy, niedokładnie ją rozmieszałam bo mam grudki
Wszystko zle robiłam, łuszcztłam się wtedy po kwasie i nie chcialam nakładać go wcierając w skórę tylko stemplowałam twarz. Przez to nałozony był bardzo nierówno.
Z pędzlem EDM nie powinno sie nic dziać, to był moj pierwszy flat, używałam go codziennie przez pól roku (codziennie myłam), teraz też używam i ani jeden włosek nie wypadł. Zresztą mam pędzel kabuki z essence za kory zapłaciłam ok 8 zl (?), parę razy użyłam i też nic nie wypadło Musiał Ci się jakis wybrakowany egzemplarz trafic Ekipa z kosmetyki-mineralne jest wg mnie spoko, kiedyś męczlam ich mailami i na kazdą moją wiadomość cierpliwie odpisywali, więc Twoją reklamacje pewnie też uznają
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
no skoro ostatnio tak ładnie wykańczałaś odlewki i szampony, to chyba możesz

a teraz moje zakupy, skromnie w tym miesiącu

A o żyworódce mozesz już cos więcej powiedzieć? I ciekawi mnie krem z kwasem glikolowym

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziewczyny, miałam szansę dać włosom wyschnąć bez wspomagacza w postaci suszarki i nie wiem czy ja sobie coś wmawiam czy one mi się trochę kręcą
bo ja bym strasznie chciała, żeby mi się kręciły chociaż trochę ale zawsze mi sie wydawało, że jak same wyschną to są po prostu potargane a teraz wydaje mi się, że jakoś tak jakby lepiej jest......że jest w tym nieładzie jakiś sens.... może by je podrasował jakąś odżywką wspomagająca skręt? coś by z tego wyszło?
no i przy okazji się pochwalę, że troszkę mi urosły i nawet nie zamierzam ich obciąć a niech sobie rosną!
A pewnie że się kręcą!
Alina na swoim blogu opisywała kiedyś jak wydobyc skręt włosow, efekt był naprawdę
Ja mam własnie falowane a jednak nie mogę przestać prostować
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora