Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-21, 08:56   #609
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Witajcie,Ja właśnie doświadczam na sobie jak bardzo dieta wpływa na włosy i cały nasz organizm.

Mam pytanie do Illegale .Pisałaś o pasożytach,czy wdrożyłaś już leczenie?Jak efekty?Czy oprócz leków stosujesz coś jeszcze?
Pisałam już że mam problemy z jelitem,żołądkiem i tym że nie wchłaniam żelaza.Dowiedziałam się że na bank mam pasożyty.Zresztą moje dzieci też. Czy ten para farm jest skuteczny?A co z olejem z dyni?Ponoć ma właściwości przeciw-pasożytnicze?

Generalnie zauważam,że często pasożyty bardzo wpływają na zdrowie.Syn mojej koleżanki wylądował w szpitalu.Dziecko 4 letnie.Na początku diagnoza rotawirusy.Minął tydz,później 2.Lekarze nie wiedzieli co się dzieje.Stan dziecka się pogarszał.Masa bolesnych badań.Okazało się że to pasożyty.Dziecko wykończone,odwodnione.Dra mat.
Z kolei koleżanka ,lata chorowała na łuszczycę skóry.Drapała się do krwi.Sterydy,leki,maści. Doszło u niej do uszkodzenia serca. Po latach (wcześniej też robiła badania na pasożyty ale wychodziły prawidłowe) okazało się że to robale.
Problem w tym i to powiedziała mi lekarka ze specjalistycznego ośrodka gdzie byłam z moim astmatycznym dzieckiem,że mało które laboratorium wykonuje prawidłowe badania w kierunku pasożytów w kale.Robiliśmy kilka razy badania córce w "naszym" laboratorium i zawsze było czysto,jedno badanie w tym ośrodku- diagnoza glista ludzka.

Rozpisałam się . Ja walczę i na pewno dam znać jeśli po odrobaczeniu będę bardzo owłosiona

I tu jeszcze coś co znalazłam na temat robali:
Pasożyty mogą powodować wiele negatywnych symptomów, które rzadko kojarzone są z ich obecnością w organizmie: trądzik, łojotok, przedwczesne oznaki starzenia się skóry, zbyt wczesne łysienie, pękanie skóry na piętach, rozdwajanie paznokci. Pasożyt może być odpowiedzialny za częste infekcje dróg oddechowych, czy nawet chrapanie podczas snu. U kobiet powoduje bolesne, obfite miesiączki, upławy, zapalenie jajników, spadek sił. Z kolei u panów często wywołuje zapalenie prostaty, zapalenie pęcherza moczowego oraz kamienie w nerkach. Częste objawy to także: zaparcia, biegunka, gazy i wzdęcia, syndrom żołądkowo-jelitowy, bóle stawów i mięśni.
__________________
Mój autorski blog z biżuterią- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html
piekło jest offline Zgłoś do moderatora