Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 32lata...samotnosc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-21, 13:32   #21
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: 32lata...samotnosc

Wygląd jest ważny i nic tego nie zmieni. Jeżeli chodzi o przypadkowe zwrócenie uwagi przez faceta to chyba logiczne że każdy facet patrzy czy partnerka jest dla niego atrakcyjna.

Pytanie tylko co oznacza słowo atrakcyjność dla danego faceta. Dla jednego to wymalowana, w miniówie laseczka z plastiku, dla drugiego skromna, zwyczajna ładna dziewczyna.


Wygląd, ubiór, atrakcyjność fizyczna to chyba najłatwiejszy sposób na zwrócenie uwagi facetów. I od tego powinna zacząć autorka jeśli nie przywiązywała do tego wagi. Samym ubiorem można zyskać bardzo wiele, i nie chodzi mi tu o totalną metamorfozę.

Piszę z własnego doświadczenia, za młodu z 2-3 lata temu kiedy byłem singlem - próbowało się wyrywać laski. Nie dyskotekowy podryw, ale szukało się kogoś w przypadkowych miejscach.

Jechałem busem to z chęcią usiadłem obok ładnej dziewczyny i zagadałem, rozmowa się przeciągała, dziewczyna mnie zainteresowała to zabierałem numer i ciągnąłem kontakt.


Druga sprawa to że faceci też są ☠☠☠☠eczkami i nie mają odwagi. Portale randkowe, spotted, i inne badziewia rzekomo pomagające odnaleźć jakąś osobę.

Wszystko super, tyle że to motywuje brak odwagi bo przecież nie wezmę od niej numeru lepiej zagadać na spotted. Szczyt braku ambicji i utrata jaj. No chyba że los pokrzyżował mu plany i faktycznie nie mógł w cywilizowany sposób nawiązać kontaktu.


Poczucie własnej wartości, uwydatnia się na zewnątrz i faceci łatwiej, i częściej zagadują do dziewczyny która tryska pozytywną energią. Nie ma twarzy jak srający kot na puszczy.

Jest tyle artykułów dla facetów i dziewczyn o zewnętrznym ioi, podświadome sygnały kiedy kobieta zwróci na nas uwagę. Wzrok, sposób patrzenia, uśmiech. Może tego brakuje?
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując